0 Items -
  • Brak produktów w koszyku.

O nas

Zapraszamy do wypożyczalni skiturowej, która położona jest przy głównej drodze, 400m za wejściem do Doliny Kościeliskiej, w Kirach – Kościelisku. Idealna na wycieczki zarówno w Tatry Wysokie jak i Zachodnie – Polskie i Słowackie, oraz dla osób mieszkających w rejonie Kościeliska, Witowa czy Chochołowa ? Oprócz nart, wypożyczamy także sprzęt do turystyki zimowej – kaski, raki, czekany i czołówki.

To pierwsza wypożyczalnia z najnowszymi nartami Majesty i butami Roxa, zestawami lawinowego ABC (detektory Mammut Barryvox, sondy i łopaty Mammuta) oraz rakami i czekanami Petzl, kaskami Camp czy harszlami ATK. Cały sprzęt jest możliwy do rezerwacji online z wyprzedzeniem, a po odbiór można wygodnie przyjechać samochodem lub busem z Zakopanego.

Działamy codziennie! W miarę możliwości pomagamy także z doborem tras, mamy też najnowsze informacje o warunkach śniegowych w Tatrach. Znajdziecie u nas także informacje z Tatrzańskiego Parku Narodowego i TOPR.

Dzięki współpracy z 5+Szkołą Górską, możecie u nas wynająć Przewodnika na indywidualne wyjścia skiturowe lub doszkolić się na kursach – lawinowych, skiturowych czy z turystyki zimowej. Wszystko pod okiem doświadczonych fachowców z uprawnieniami 🙂

Dla grup, a także na wyjazdy kilkudniowe, mamy przygotowane specjalne oferty zniżkowe.

Zapraszamy!